Obsada sędziowska - Wystawa Europejska

Czwartek, 11.10.2018

Grupa 6 - Psy gończe i rasy pokrewne ››

Grupa 7 - Wyżły ››

Grupa 8 - Aportery, płochacze i psy dowodne ››

Rasy nieuznane przez FCI ››

Piątek, 12.10.2018

Grupa 1 - Owczarki i inne psy pasterskie, z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła ››

Grupa 3 - Teriery ››

Grupa 10 - Charty ››

Sobota, 13.10.2018

Grupa 2 - Pinczery i sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, pozostałe rasy ››

Grupa 4 - Jamniki ››

Niedziela, 14.10.2018

Grupa 5 - Szpice i psy w typie pierwotnym ››

Grupa 9 - Psy ozdobne i do towarzystwa ››

Konkurencje finałowe - Wystawa Europejska

  Czwartek - 11.10.2018 Piątek - 12.10.2018 Sobota - 13.10.2018 Niedziela - 14.10.2018
Konkurs Młody Prezenter Krystyna Opara (PL) Sigrid Jarmer (AT) Zdenka Jilkova (CZ) Robert Kanas (SK)
Konkurs Młody Prezenter - finał  -  -  - Dorota Witkowska (PL)
Najlepsza Para Hans van den Berg (NL)

Miroslav Vaclavik (CZ)

Georgiy Onishchenko (UA)

Jørgen Hindse (DK)
Najlepsza Grupa Hodowlana  Leif Herman Wilberg (NO)  Vija Klucniece (LV)  Iwona Magdziarska (PL) Petru Muntean (RO)
Najlepsze Młodsze Szczenię Sean Delmar (IE)

Gabriela Ridarcikova (SK)

Lisbeth Mach (CH)

Sylvie Desserne (FR)
Najlepsze Szczenię Zvi Kupferberg (IL) Hans-Erhard Grüttner (DE) Erodotos Neofytou (CY) Jean-Francois Vanaken (BE)
Najlepszy Weteran Andrzej Mania (PL)

Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

Tomasz Borkowski (PL)

Elżbieta Chwalibóg (PL)
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - Barbara Larska (PL) - -
Najlepszy Junior Grupy 1 -

Barbara Müller (CH)

-

-
Zwycięzca Grupy 1 -

Tamas Jakkel (HU)

-

-
Najlepszy Junior Grupy 2 -

-

Christofer Habig (DE)

-
Zwycięzca Grupy 2 -

-

Arne Foss (NO)

-
Najlepszy Junior Grupy 3 -

Bojan Matakovic (HR)

-

-
Zwycięzca Grupy 3 -

András Korózs (HU)

-

-
Najlepszy Junior Grupy 4 -

-

Ina Małecka (PL)

-
Zwycięzca Grupy 4 -

-

Elisabeth Rhodin (SE)

-
Najlepszy Junior Grupy 5 -

-

-

Cristian Stefanescu (RO)
Zwycięzca Grupy 5 -

-

-

Stelios Makaritis (GR)
Najlepszy Junior Grupy 6 Laurent Pichard (CH)

-

-

-
Zwycięzca Grupy 6 Roberto Velez Pico (PR)

-

-

-
Najlepszy Junior Grupy 7 Leszek Salamon (PL)

-

-

-
Zwycięzca Grupy 7 Paul Stanton (SE)

-

-

-
Najlepszy Junior Grupy 8 Svend Løvenkjær (DK)

-

-

-
Zwycięzca Grupy 8 Carla Molinari (PT)

-

-

-
Najlepszy Junior Grupy 9 -

-

-

Maite Gonzalbo Lorenzo (ES)
Zwycięzca Grupy 9 -

-

-

Marco Marabotto (IT)
Najlepszy Junior Grupy 10 -

Jose Homem de Mello (PT)

-

-
Zwycięzca Grupy 10 -

Espen Engh (NO)

-

-
Junior Best in Show -

-

-

Janusz Opara (PL)
Veteran Best in Show -

-

-

Rafael de Santiago (PR)
BEST IN SHOW -

-

-

Andrzej Kaźmierski (PL)

Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do zmiany sędziego w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności.
Informacje o zaistniałych zmianach będą publikowane niezwłocznie.

Poniżej wykaz zmian na liście sędziów:
10.04.2018 - Nowofundland, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski - sędzia: Einar Paulsen, Dania
12.04.2018 - Najlepszy Junior Grupy 8 - sędzia: Svend Løvenkjær, Dania